Ceník | MM Credit s.r.o.
Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.mmcredit.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.mmcredit.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Ceník

Cena služby Inkaso pohledávek

Ceny této služby se sjednávají individuálně. Závisí zejména na stáří a výši předávaných pohledávek. Velmi důležitým faktorem je také kvalita podkladů prokazujících oprávněnost jejich vzniku. Zohledňují se též speciální požadavky klientů, jako je např. zajištění pohledávky směnkou, exekutorským nebo notářským zápisem atd. Významnou roli hraje také množství pohledávek a doba spolupráce. Obecně lze říci, že cena je obvykle kombinací vstupního poplatku, provize z vymožené částky a případných poplatků a úhrady nákladů za zajišťovací instrumenty.

Orientační ceny:

Vstupní poplatek: 0,- Kč až 1.000,- Kč za 1 pohledávku
Provize: 20 – 50% z vymožené částky
Osobní návštěvy a jednání: 500,- Kč až 1 000,- Kč/úkon

 

Doplňkové služby, jako je získání notářských a exekutorských zápisů, uznání dluhů, atd. jsou poskytovány vždy pouze po předchozím osobním jednání s klientem, při kterém se přesně specifikuje rozsah požadovaných služeb, potřebné právní zastoupení a rámcové finanční podmínky. Jestliže se rozhodnete využít těchto služeb, je třeba počítat s jejich vyšší finanční náročností!

Elektronický platební rozkaz

Za zpracování a podání elektronického platebního rozkazu účtujeme jednorázový poplatek 5.000,- Kč. Za tuto částku dotáhneme váš případ až k exekuci.