Pro dlužníky | MM Credit s.r.o.
Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.mmcredit.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.mmcredit.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Pro dlužníky

Velmi často se na nás obracíte s žádostí o pomoc s řešením Vašich závazků. Přestože jsme výhradně zástupcem věřitele, rozhodli jsme se nabídnout pomocnou ruku Vám, kteří chcete své závazky řešit, ale neumíte se dohodnout s věřitelem nebo jste v tísnivé finanční či životní situaci a nebo splácíte více závazků. Nečekejte však od nás v žádném případě, že Vám pomůžeme zbavit se Vašeho závazku.

Za určitých okolností můžeme zastupovat v jiné věci i dlužníky, kteří dluží našim stávajícím klientům, berte však na vědomí, že veškeré peníze, které takto vyinkasujeme, půjdou na úhrad vašich dluhů.
Nabízené služby:

  • Kontrola podkladů, souvisejících s dlužnou částkou
  • Konzultace
  • Zpracování podkladů a korespondence adresovaných věřiteli
  • Telefonický nebo e-mailový kontakt věřitele

Jak na to? Sjednejte si telefonicky na čísle 603 265 130 nebo e-mailem na dluznik@mmcredit.cz schůzku. Schůzka musí být oboustranně potvrzena! Pokud se předem neobjednáte, nebudete zástupcem naší společnosti přijati a vyslyšeni.